Промислові ультразвукові зволожувачі повітря , туманоутворювачі - охолоджувачі повітря високого тиску, контролери керування вологістю

Промисловий ультразвуковий зволожувач повітря Вдох-Нова

Наявність:
В наявності
Ціна :
14 950,00 грн/шт
Кількість:
   Мінімальне замовлення від 1 шт

Опис товару

       Зволожувачі повітря ультразвукового типу ТМ "Вдох-Нова" промислового призначення виробляються в Україні Науково Виробничім Підприемством "ВДОХНОВА".  Зволожувачі Вдох-Нова представлені ассортиментом продуктивністю від 1200 грам. води на годину до 15 000 грамм води на годину і вище (під індивідуальні закази). Зволожувачі які ви придбаете мають базову комплектацію яка дозволяе змонтувати обладнання і користуватися їм.  Додаткова комплектація також є в ассортименті:  контроллери-датчик керування вологістю повітря ,  фільтри водоподготовки та очистки води, фільтри очистки повітря та інше для праці  зволожувача. Зволожувачі повітря Вдох-Нова виробляються згідно ТУ  з 2009 року та сертифіковані в Україні. Наша компанія працювала та проектувала зволоження  практично в усіх галузях підтримки клімату - від класичних холодильних камер зберігання та стратифікації рослин  до екзотичних (вирощування шмелів та червяків, зберігання музейних експонатів та інше).

ВДИХніть НОВАторські технології у Ваш бізнес.

      Області застосування промислових ультразвукових зволожувачів Вдох-Нова:


- Холодильні камери зберігання овочів і фруктів, продукції с / г;

- Канальне зволоження повітря припливних вентиляційних каналів;

- Житлові, офісні, адміністративні та промислові приміщення;

- Кліматично камери, камери дозрівання харчового пр-ва.

- Розстоєчні камери, камери ферментації.

- Холодильні прилавки, фан-койли, вентиляційні канали;

- Друкарні, поліграфічна і текстильна промисловість;

- Складські приміщення зберігання і обробки шпону, дерева, паперу, пластику та ін ..

- Супутня дезінфекція та дезодорування повітря аерозольним методом.

- Зниження рівня статичної електрики в повітрі. Локальна подача водяного туману.

         Повний модельний ряд систем зволоження повітря Вдох-Нова мае такі характеристики: 

"Вдох-Нова 1200" Продуктивність 1200 грамм. води у годину. Комплектність : Модуль зволоження (нержавійка AISI 304), Модуль живлення, вентилятор, вент.елементи. Потужність споживання 140 Вт. Маса 15 кг.

"Вдох-Нова 1800" Продуктивність 1800 грамм. води у годину. Комплектність : Модуль зволоження (нержавійка AISI 304), Модуль живлення, вентилятор, вент.елементи. Потужність споживання 190 Вт. Маса 16 кг.

"Вдох-Нова 3000" Продуктивність 3000 грамм. води у годину. Комплектність : Модуль зволоження (нержавійка AISI 304), Модуль живлення, вентилятор, вент.елементи. Потужність споживання 290 Вт. Маса 18 кг.

"Вдох-Нова 6000" Продуктивність 6000 грамм. води у годину. Комплектність : Модуль зволоження (нержавійка AISI 304), Модуль живлення, вентилятор, вент.елементи. Потужність споживання 580 Вт. Маса 24 кг.

"Вдох-Нова 9000" Продуктивність 9000 грамм. води у годину. Комплектність : Модуль зволоження (нержавійка AISI 304), Модуль живлення, вентилятор, вент.елементи. Потужність споживання 850 Вт. Маса 30 кг.

"Вдох-Нова 12000" Продуктивність 12000 грамм. води у годину. Комплектність : Модуль зволоження (нержавійка AISI 304), Модуль живлення, вентилятор, вент.елементи. Потужність споживання 1100 Вт. Маса 35 кг.

"Вдох-Нова 15000" Продуктивність 15000 грамм. води у годину. Комплектність : Модуль зволоження (нержавійка AISI 304), Модуль живлення, вентилятор, вент.елементи. Потужність споживання 1350 Вт. Маса 38 кг.

Переваги ультразвукових систем зволоження повітря від ТМ «Вдох-Нова»:

• Якість утвореного водяного туману - краплі дуже невеликі (1-5 мкм.). Ультразвукові зволожувачі повітря утворюють водяну пару - туман, який добре випаровується і перемішується з повітрям приміщень. Туман добре летючий і далеко поширюється по приміщенню, рівномірно зволожуючи його. Він розповсюджиються як дим.

• При застосуванні в холодильних камерах зберігання ГАРАНТОВАНО не утворюється роси на продуктах зберігання, водяний туман не осідає на підлогу і стіни. Отримати такий ультрамелкімі аерозоль при механічному розпиленні практично неможливо (дуже складно). Діаметр крапель багатьох зволожувачів на основі дисків і форсунок від 50 до 200 мкм., Тому вони повністю не випаровуються в повітрі і осідають на стіни, підлогу і матеріали, утворюються «мертві» зони каплеосажденія.

• Рівномірно розподіляють вологість по всьому об'єму приміщення. Хороші дрейфові якості аерозолю, його «летючість», сприяє точному підтримання вологості.

• Низький рівень споживання енергії, близько 90 Вт. на один літр розпилюється води. На відміну від нагрівальних парових зволожувачів, енергоспоживання нижче в 8- 9 разів. У паровому зволожувачі, для освіти одного кг. пара (шляхом кип'ятіння), необхідно потужність 850 Вт. електроенергії.

• Чи мають високу швидкість відгуку туманообразования на сигнал від контролера підтримки вологості. Добре керовані і прецизійні. На відміну від парових зволожувачів, що мають велику інерційність і нестабільність пароутворення, що призводить до перезволоження і освіти роси.

• Добре експлуатується при низьких температурах, від +1 гр.С. в холодильних камерах зберігання продукції.

• електробезчні та адаптовані для монтажу в холодильних камерах. Модуль вологості має робочу напругу 36  В., що значно підвищує безпеку користування при роботі в холодильних камерах з високою вологістю. Модуль живлення 220 В. дистанційно розташований.

• Немае прихованих витрат і платежів. Всі ультразвукові промислові зволожувачі «Вдих-Нова» мають базову комплектацію і додаткові опції. У базову комплектацію входять всі необхідні модулі.

• Увлажнитель ергономічний і практично безшумний, що робить можливим їх застосування в офісних приміщеннях, (на відміну від парових і дискових, які часто «гудуть»).

• Увлажнитель стабільний в роботі і унормовано утворює задану кількість водяного туману.

• При канальному монтажі, відміну від зволоження форсунками, практично відпадає необхідність в змішувальних (зрошувальних) камерах, або їх габарити значно менше.

• Мають  Ефект охолодження повітря зволожувачем  влітку при підвищеній температурі повітря (адіабатичне охолодження повітря).

Принципи роботи зволоження повітря ультразвуковим методом 

   Система зволоження повітря ТМ «Вдох-Нова» перетворює (дробить ультразвуковим методом за допомогою керамічних дисків) воду в стійкий дрібний водяний аерозоль (туман), з діаметром частинок води 1-5 мікрон. Водяний туман подається в приміщення і випаровується, підвищуючи вологість. Зволоження повітря проводиться прямим або канальним методом.

При прямому зволоженні утворений водяний туман подається безпосередньо в приміщення (холодильну камеру), через модуль вологості вентилятор прокачує повітря і утворюється водяний туман змішується з сухим повітрям приміщення, випаровується і підвищує його вологість. При цьому монтажні роботи мінімальні - система зволоження ТМ «Вдих-Нова» самодостатня і має всі необхідні Модулі - модуль зволоження, модуль живлення, модульконтролю і керування і інш.  Можливо додаткова транспортування водяного туману уздовж приміщення за допомогою вентиляційних каналів - туманопроводов або поширення туману за допомогою нагнітають вентиляторів.

Канальне зволоження вимагає монтажних робіт. При канальному монтажі зволожувача, частина повітря відбирається з припливного вентиляційного каналу, збагачується сумішшю ультрадрібних крапель водяного аерозолю і подається назад в вентиляційний канал, або безпосередньо до вентиляційних грат приміщення. При зволоженні вентиляційних каналів невеликих приміщень (квартири, котеджі, офіси) застосовуються готові модулі вологості, які монтуються в вентиляційний канал. При зволоженні великих обсягів повітря проектується і виготовляється система зволоження безпосередньо під систему вентиляції.

Конструктивні особливості і технічні характеристики.

      Системи зволоження повітря ультразвукового типу ТМ «Вдих-Нова» складаються з комплексу модулів - модуль вологості, модуль живлення, модуль керування і ін.   А також маютьрізноманітне виконання.
    Модулі вологості для канального зволоження виробляються з нержавіючої сталі (харчова, типу AISI 304) товщиною 1,2 мм. Вони мають невеликі габарити і адаптовані під надлишковий тиск вентиляційного каналу. Продуктивність випускаються нами систем зволоження - від 1200 грам на годину до 15000 гр.час і більш. Можливо виготовлення зволожувачів будь-якої продуктивності. Енергоспоживання зволожувачів невелика і пропорційно їх продуктивності, порядку 90 Вт. на один літр розпилюється води. Подача води проводиться автоматично через клапан рівня води. Підтримка вологості відбувається за допомогою зовнішнього контролера (в комплекті з датчиком вологості).

Оплата та доставка

Варіанти доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Варіанти оплати
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт
Контакти
 • Компанія Вдох-Нова
 • Україна Київ, Київська обл. Україна, м. Київ, вул. Солом'янська, 3, 03037